Narzędzia i sprzęt automatyczny dla każdego garażu domowego

Kiedy zbierasz domowy garaż, są pewne oczywiste rzeczy. Potrzebujesz przestrzeni, stołu warsztatowego i odpowiednich narzędzi. Tutaj, w North American Auto Equipment, jesteśmy w garażu samochodowym części ciała i sprzętu biznesu od lat i przyszedł, aby dowiedzieć się, co profesjonaliści potrzebują. Mamy również wielu indywidualnych klientów, którzy wybierają nasze najwyższej jakości sprzęt i narzędzia dla swoich garaży domowych, a my możemy pomóc Ci wyposażyć swój również.

Zamiast skupiać się na tych oczywistych rzeczach, pomyśleliśmy, że zrobimy listę kilku innych ważnych rzeczy, o których być może nie pomyśleliście o swoim garażu domowym. Ty też możesz pracować jak profesjonalista od nadwozi samochodowych, jeśli wyposażysz swój garaż domowy we właściwy sposób!

Właściwa lista narzędzi dla Twojego domowego warsztatu zależy od rodzaju pracy, jaką wykonujesz na swoich pojazdach. Na przykład, kolekcjoner zajmujący się konserwacją klasycznego samochodu nie będzie miał dokładnie takiego samego zestawu narzędzi, jaki mógłbyś mieć, gdybyś pracował nad nowszymi pojazdami. To samo dotyczy facetów od nadwozi w porównaniu z typami mechaników. Potrzebujesz ręcznych i elektrycznych narzędzi, które są dostosowane do Twoich typowych zadań.

Po ustaleniu podstawowych zestawów narzędzi mechanicznych, których potrzebujesz, dodaj konkretne narzędzia wymagane do trudnych lub bardziej skomplikowanych zadań. Następnie dodaj do nich narzędzia i sprzęt, o których profesjonaliści często zapominają, ale właściciele garaży domowych:

  1. Gaśnica: Mamy nadzieję, że nigdy nie będziesz musiał jej używać, ale posiadanie gaśnicy pod ręką może naprawdę uratować ci dzień. Sklepy Pro zazwyczaj posiadają system zraszaczy, jak również podręczne gaśnice, więc upewnij się, że masz co najmniej jedną gaśnicę pod ręką i sprawdzaj ją regularnie.
  2. Zestaw bezpieczeństwa: Ponownie, mamy nadzieję, że nie musisz używać tej pozycji, ale lepiej mieć ją pod ręką. Niektórzy właściciele garaży domowych mogą nie sądzić, że jest to konieczne, zwłaszcza jeśli ich garaż jest przymocowany do domu, ale wygodnie jest mieć apteczkę pierwszej pomocy bezpośrednio w garażu, gotowy, gdy jej potrzebujesz.
  3. Kompresor: Ten element wyposażenia jest pomijany w wielu garażach domowych, ale sprężarka powietrza jest bardzo przydatna. Użyj go do nadmuchiwania opon po wycieku lub długotrwałe przechowywanie i zakupić wiertarki pneumatyczne, dłuta, koła tnące, koła polerskie i inne narzędzia oszczędzające czas. Sprawdź nasz wybór dostępnych sprężarek powietrza.
  4. Dźwigniki i stojaki: Niestety, duży odsetek wypadków, które zdarzają się w garażach domowych, jest spowodowany niewłaściwym podniesieniem pojazdów. Podnośnik dostarczany wraz z pojazdem jest przeznaczony wyłącznie do jazdy na oponie bez powietrza. Podczas podnoszenia pojazdu w garażu domowym należy zawsze używać wysokiej jakości podnośników i podstawek.
  5. Światła: Podczas gdy w garażu znajdują się już prawdopodobnie światła napowietrzne, dodanie dodatkowego stałego i przenośnego oświetlenia jest doskonałym pomysłem dla Twojego garażu. Wybierz profesjonalnej jakości światła, które są odporne na wstrząsy i uderzenia oraz łatwe do ustawienia w miejscu pracy.
  6. Windy magazynowe/usługowe: Można by pomyśleć, że windy samochodowe są zarezerwowane dla profesjonalnych warsztatów, ale mamy wiele kompaktowych modeli, które świetnie sprawdzają się w domu. Wybierz jeden z naszych niskich podnośników, które składają się nisko, aby zaoszczędzić miejsce, lub nasze pełne 2-pozycyjne podnośniki, aby podnieść pojazd do pracy lub sezonowego przechowywania.
  7. Dostęp do Internetu: Smartfon z połączeniem internetowym może często zaoszczędzić dzień, jeśli pracujesz z określonym narzędziem i potrzebujesz pomocy. Jeszcze lepszy jest duży tablet lub laptop w garażu, który pozwala na oglądanie filmów, konsultacje na forach, a nawet zamawianie części i narzędzi online.
  8. Kontenery magazynowe: Jeśli ściągasz części z pojazdu, chcesz je uporządkować. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli używasz swojego domowego garażu do przechowywania innych przedmiotów i musisz sprzątać pod koniec dnia. Trzymaj różne pojemniki w różnych rozmiarach i oznacz je etykietą z częściami, które zdejmujesz.
  9. Odkurzacz sklepowy: Garaż domowy może szybko stać się bałaganem, zwłaszcza jeśli robisz jakieś nadwozie i szlifowanie wypełniacza lub farby. Wybierz wysokiej jakości odkurzacz sklepowy, który poradzi sobie z mokrym i suchym brudem i utrzyma Twoje miejsce pracy w czystości. Czysty garaż jest również bardziej zachęcający do pracy i pomaga uniknąć utraty małych części.

 

O serwisie

Bez obaw skorzystaj z naszego doświadczenia związanego z motoryzacją.

Czy warto wypożyczać samochód?
Jak wygląda Polski rynek wypożyczalni samochodów?
Ile kosztuje wypożyczenie samochodu?

Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz tylko u Nas.

 

Kontakt

kontakt@filipekauto.pl

Galeria