Montaż haka holowniczego w Audi

Abyś mógł zorientować się, ile kosztuje montaż haka holowniczego do Twojego Audi, obliczyliśmy średnią cenę.

Kalkulacja obejmuje tylko oferty dostarczone właścicielom Audi, ale należy pamiętać, że nagroda obejmuje wszystkie modele Audi i różne typy haków holowniczych.

Nie należy dać się zwieść cenie, ponieważ w poszczególnych ofertach mogą występować ogromne różnice.

Wybierz odpowiedni hak holowniczy

Hak holowniczy z tyłu samochodu zapewnia wolność, a cóż innego może być bardziej pożądane jako właściciel samochodu? Wolność do przewożenia rzeczy na przyczepie, zabierania roweru górskiego do lasu lub wolność do zaczepienia przyczepy kempingowej do samochodu i wyruszenia na nowe przygody.

Hak holowniczy pozwala więc na więcej możliwości z Twoim samochodem.

Mimo że hak holowniczy służy celom praktycznym, powinien też oczywiście dobrze wyglądać. Audi

opracowało oryginalny hak holowniczy, który pasuje do Twojego samochodu zarówno pod względem wzornictwa, jak i funkcjonalności. Dopasowanie idealnie pasuje do czystych linii i stylowego wzornictwa, z którego słynie Audi.

Jeśli zdecydujesz się kupić oryginalny hak holowniczy z Audi, a następnie dwie wersje są dostępne. Chowany hak holowniczy, który można łatwo schować za zderzakiem po użyciu oraz zdejmowany hak holowniczy, który jest wkładany w razie potrzeby.
Jeśli chcesz samodzielnie zamontować hak holowniczy do swojego Audi, istnieje szeroki wybór sklepów internetowych, które między innymi specjalizują się w sprzedaży sprzętu holowniczego takich marek jak Bosal, Westfalia, Oris i Thule.

Hak holowniczy - zarządzanie elektroniką

Jeśli chcesz samodzielnie zainstalować nowy hak holowniczy, istnieje wiele sklepów internetowych, które sprzedają tego typu rzeczy.

Zamawiając urządzenie holownicze, pamiętaj, aby kupić również zestaw okablowania, który jest niezbędny. Złącze przyczepy służy do podłączenia przyczepy do instalacji elektrycznej pojazdu, dzięki czemu przyczepa współpracuje z kierunkowskazami, światłami tylnymi, a także światłami hamowania i przeciwmgielnymi.

Stosowane są dwa różne modele, złącze 7-stykowe i 13-stykowe z odpowiednio 7 lub 13 pinami w złączu.
Wtyczka z 7 pinami spełnia wymagania ustawowe, ale wiele przyczep i nie tylko przyczep kempingowych potrzebuje więcej mocy niż do wielu funkcji, takich jak lodówka czy oświetlenie wnętrza. Dlatego należy zastosować wtyczkę 13-pinową, która w rezultacie daje więcej mocy.

Przepisy dotyczące prędkości podczas jazdy z przyczepą

Istnieją trzy różne prędkości jazdy z przyczepą i tym podobne.

W obszarach miejskich maksymalna prędkość wynosi 50 km/h.

Jeśli pojazd waży nie więcej niż 3500 kg, co odpowiada samochodowi osobowemu, można jechać do 80 km/h w terenie miejskim, jeśli znaki na to pozwalają.

Na drogach krajowych obowiązuje ograniczenie prędkości do 70 km/h, a na autostradach do 80 km/h.

Na autostradach w Niemczech można jechać 100 km/h z przyczepą doczepioną do samochodu, jeśli posiada się tzw. homologację Tempo 100.

Więcej na: http://mazdamarket.pl

O serwisie

Bez obaw skorzystaj z naszego doświadczenia związanego z motoryzacją.

Czy warto wypożyczać samochód?
Jak wygląda Polski rynek wypożyczalni samochodów?
Ile kosztuje wypożyczenie samochodu?

Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz tylko u Nas.

 

Kontakt

kontakt@filipekauto.pl

Galeria