Trendy w motoryzacji, które muszą się natychmiast skończyć

Nie wiem gdzie i kiedy zaczął się ten trend na reflektory, ale już go przejął. Jako kobieta, nie jestem pewien, dlaczego moje koleżanki panie z radością przekazały swoje pieniądze, aby zainwestować w tych ohydnych rzęs samochodowych. Zauważyłem, że nie było ostatnio wybuch tej epidemii w San Diego - i winię go na LivingSocial słodkie oferty.

Rodzina tylne naklejki okienne

Mogę zagwarantować, że widziałeś to umieszczone na jakimś mini-van lub SUV. Myślę, że ludzie lubią pokazać, jak wiele osób, psów, kotów i ptaków mają w swojej rodzinie. Ale czy naprawdę trzeba to pokazywać wszystkim dookoła? Pewnego razu jechałem za furgonetką z naklejką przedstawiającą jedną panią i ciągnących się za nią 8 kotów. Na domiar złego, najsmutniejszym przypadkiem, jaki widziałem, była 4 osobowa rodzina, która miała dwa psy. Psy miały X przez nie, wskazując, że umarły. Naprawdę wolałbym, aby oszczędzono mi tych przygnębiających szczegółów podczas jazdy.

Hak holowniczy "Drift" Zabawki

Ten trend rozpoczął się w Japonii i powinien tam pozostać. Jest on używany jako symbol pokazujący, że kierowcy tych zauroczonych pojazdów byli gotowi do ulicznych wyścigów. Niektórzy ozdabiają swoje haki holownicze, starając się być bardziej "JDM" lub Japanese Domestic Market - co w zasadzie oznacza, że dodają do nich jakiś ekskluzywny japoński styl. Oto mała lekcja historii: W Japonii, cały ten trend został zainspirowany przez kierowców cementu, którzy potrzebowali przymocować wiadra z tyłu swojej ciężarówki, aby złapać nadmiar cementu. Naprawdę super. A teraz zdejmij tę brudną, wypchaną Hello Kitty. Aha i dotyczy to również tych pierścionków.

Ultra-Lifted Trucks

Rozumiem to. Prowadzisz dużą ciężarówkę, to jest potężny, i można wziąć go off-roading wszędzie. Ale jest to naprawdę konieczne, aby mieć go podniósł (co czuje się jak) dodatkowe 3 stóp? Nie mogę sobie wyobrazić, że wsiadanie i wysiadanie z tej rzeczy może być zbyt zgrabne. Nie wspominając już o tym, że irytuje mnie to, że w nocy jestem natychmiast oślepiony, kiedy ktoś decyduje się zmienić pas na mój. Zróbcie wszystkim przysługę, obniżcie swoją ciężarówkę.

Ogromne spojlery

Na szczęście ten trend stracił wiele ze swojej popularności i jest na dobrej drodze do wyjścia z motoryzacyjnego świata. Na samochodach wyścigowych, te spoilery będą produkować opór na tylnych kołach, które pomogą utrzymać przyczepność podczas podróży przy dużych prędkościach. Ale na codzienne samochody, te po prostu wyglądają oburzające i dość bezużyteczne.

O serwisie

Bez obaw skorzystaj z naszego doświadczenia związanego z motoryzacją.

Czy warto wypożyczać samochód?
Jak wygląda Polski rynek wypożyczalni samochodów?
Ile kosztuje wypożyczenie samochodu?

Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz tylko u Nas.

 

Kontakt

kontakt@filipekauto.pl

Galeria