Oferta Warsaw Taxi

Kierowca Warsaw Taxi ma możliwość oczekiwania na klienta w hali przylotów lotniska Chopina w Warszawie lub w hali lotniska w Modlinie, a także w innym umówionym miejscu. Kierowca będzie śledził czas przylotu samolotu, dzięki czemu pojawi się na czas niezależnie od tego, czy samolot będzie prędzej, czy zostanie opóźniony. Usługi naszej firmy są profesjonalne i często organizowane są dla osób trzecich, na przykład we współpracy z biurami podróży, dzięki czemu można zamówić nasze usługi dla gościa i mieć pewność, że zostaną one wyświadczone w sposób w pełni profesjonalny. Zapłaty za usługę można dokonać kartą kredytową, a rachunek zostanie wysłany pocztą elektroniczną. 

Sposób rezerwacji i metody płatności

Staramy się maksymalnie uprościć proces rezerwacji naszych usług. Jego kluczowym elementem jest potwierdzenie rezerwacji, które wysyłamy drogą mailową w dniu dokonania rezerwacji online. Sam mechanizm dokonywania rezerwacji jest prosty, a sposoby zapłaty wygodne dla klientów. Można płacić z wykorzystaniem karty kredytowej oraz systemu „PayPal”, jak również zapłacić gotówką u kierowcy. Firmy mają możliwość wykonania przelewu.
Naszym celem jest maksymalizowanie jakości obsługi klienta bez przekraczania przystępnych poziomów cen. Takie podejście sprawia, że marka Warsaw Taxi już od lat ceniona jest wśród warszawskich korporacji taksówkarskich i notuje znakomitą dynamikę wzrostu.
Nasze samochody są zawsze czyste i zadbane oraz dobrze wyposażone (klimatyzacja), a nieodłączna cechą usługi jest pełne bezpieczeństwo gwarantowane kwalifikacjami kierowców i systemami bezpieczeństwa w pojazdach.

 

O serwisie

Bez obaw skorzystaj z naszego doświadczenia związanego z motoryzacją.

Czy warto wypożyczać samochód?
Jak wygląda Polski rynek wypożyczalni samochodów?
Ile kosztuje wypożyczenie samochodu?

Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz tylko u Nas.

 

Kontakt

kontakt@filipekauto.pl

Galeria