Rzadkie reklamy samochodów NBA

Wraz z rozpoczęciem Finałów NBA starałem się myśleć o niektórych z moich ulubionych reklam samochodów z udziałem gwiazd NBA. Podobnie jak większość ludzi, lubię wszystkie Blake Griffin Kia reklamy. Jak ten jeden, który zawiera go z powrotem w czasie, aby powiedzieć młodszej wersji siebie, aby utrzymać na podnoszenie ciężarów kliknij tutaj, aby obejrzeć.

Jednak, gdy zrobiłem wyszukiwanie dla NBA reklam samochodów nie byłem zainteresowany w reklamach, które widziałem wcześniej. To były stare wiadomości. Międzynarodowe, lokalne i stare reklamy natknąłem się były o wiele bardziej zabawne.

Międzynarodowa

Wygląda na to, że Kobe ma umowę z Smart Car w Chinach. W poniższych dwóch reklamach Kobe przychodzi na ratunek kilku nieznajomym. Jeden nieznajomy to orzeszek ziemny uciekający przed słoniem, a drugi to ofiara kradzieży dzieł sztuki. Te dwie reklamy mogą mieć fanów Lakers życząc Kobe może nadal poruszać się tak dobrze, jak on jeździ.

Kliknij tutaj, aby obejrzeć ratunek orzeszka ziemnego

Kliknij tutaj, aby obejrzeć jak dopada złodzieja

Lokalne

Czasami lokalne reklamy są czyste złoto. Umieszczają wielkich sportowców nazwy w niektórych z najbardziej absurdalnych sytuacjach z najgorszej jakości produkcji.

W tej reklamie Thiago Splitter i Gary Neal z San Antonio Spurs otrzymują pomoc w poszukiwaniu nowego SUV-a od licealnej drużyny koszykówki dziewcząt kliknij tutaj, aby obejrzeć.

Carmello Anthony sprawia, że cameo w tym genialnie wyprodukowany spot, który zawiera chwytliwą melodię rap kliknij tutaj, aby obejrzeć.

nba

Ten następny nie jest po prostu czyste złoto, to jest duży diament musujące. To miał kilka Oklahoma City Thunder graczy śpiewających straszne jingle dla lokalnego dealera samochodowego kliknij tutaj, aby zobaczyć.

Old

Nie ma wiele reklam samochodów z udziałem niektórych z wielkich graczy z przeszłości, ale w tej reklamie VW dumnie promuje, że siedem stóp nie może zmieścić się w Beetle. Ten jeden gwiazdy Wilt Chamberlan kliknij tutaj, aby obejrzeć.

O serwisie

Bez obaw skorzystaj z naszego doświadczenia związanego z motoryzacją.

Czy warto wypożyczać samochód?
Jak wygląda Polski rynek wypożyczalni samochodów?
Ile kosztuje wypożyczenie samochodu?

Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz tylko u Nas.

 

Kontakt

kontakt@filipekauto.pl

Galeria