Informacje o akumulatorach samochodowych Exide

Informacje o akumulatorach samochodowych Exide

08 maja 2015, 07:40 akumulatory samochodowe akumulator

Exide to marka, która oferuje szeroką gamę różnych produktów akumulatorowych. Dostępne są modele pasujące do niemal wszystkich typów pojazdów, a Exide zawsze dąży do bycia pionierem w wymyślaniu i rozwijaniu nowych technologii.

Exide czerpie inspirację od producentów samochodów, aby sprostać ich wymaganiom i tworzyć akumulatory, które najlepiej sprawdzają się

w połączeniu z szeroką gamą różnych typów samochodów. Firma Exide była pierwszą marką, która wprowadziła akumulator Start-Stop w 2004 roku i nadal udowadnia, że jest liderem w tej dziedzinie technologii akumulatorów.

Nie tylko oczekują, że ich akumulatory będą działać dobrze, gdy są w pełni naładowane, ale również wkładają wiele wysiłku w to, aby ich produkty działały dobrze nawet w stanie częściowego naładowania. Oznacza to, że klienci mogą oczekiwać wysokiego poziomu wydajności nawet przy niskim poziomie naładowania baterii.

Firma Exide posiada również kompleksowy program recyklingu. Wszystkie elementy ich akumulatorów mogą być poddawane recyklingowi, a na swojej stronie internetowej firma twierdzi, że jest nie tylko jednym z największych producentów akumulatorów kwasowo-ołowiowych na świecie, ale również jednym z największych na świecie podmiotów zajmujących się recyklingiem ołowiu. Akumulatory Exide są wyceniane na niższym końcu skali, co znajduje odzwierciedlenie w fakcie, że ich gwarancja trwa tylko 3 lata. Jeśli marka i model Twojego samochodu są kompatybilne, możesz nabyć akumulator Exide za mniej niż 40 funtów, co czyni go jedną z bardziej przystępnych cenowo marek na rynku.

Recenzenci i producenci samochodów są zgodni co do tego, że akumulatory Exide są najbardziej opłacalne. Są tanie w wymianie, a jednocześnie gwarantują doskonałą wydajność przez 3 lata. Exide posiada również gamę akumulatorów przeznaczonych specjalnie dla tych kierowców, którzy muszą zasilać więcej niż standardowe urządzenia elektryczne w swoim samochodzie.

Ci, którzy posiadają wysokowydajne zestawy stereo i inne urządzenia elektryczne wymagające dużej ilości energii, której zwykły akumulator nie jest w stanie dostarczyć, mogą skorzystać z jednego z wysokowydajnych akumulatorów Exide. Wszystkie akumulatory Exide zostały zatwierdzone przez producentów samochodów. Spełniają one wysokie standardy, a jednocześnie są przystępne cenowo dla wszystkich kierowców. Są bezpieczne w instalacji i pasują do niemal wszystkich marek i modeli samochodów.

Akumulatory Exide objęte są 3-letnią gwarancją, co oznacza, że nie będziesz musiał płacić za ich wymianę, jeśli coś pójdzie nie tak.

Uzyskaj oferty na akumulatory samochodowe

Wszystko o akumulatorach

  • Wymienić lub naładować akumulator samochodowy
  • Jak uruchomić samochód
  • Jak: Test akumulatora samochodowego
  • Wymiana akumulatora samochodowego
  • Jak naładować akumulator samochodowy
  • Gdzie można dostać tanie akumulatory samochodowe
  • Informacje o akumulatorach samochodowych Exide
  • Informacje o akumulatorach samochodowych Energizer

O serwisie

Bez obaw skorzystaj z naszego doświadczenia związanego z motoryzacją.

Czy warto wypożyczać samochód?
Jak wygląda Polski rynek wypożyczalni samochodów?
Ile kosztuje wypożyczenie samochodu?

Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz tylko u Nas.

 

Kontakt

kontakt@filipekauto.pl

Galeria